Алергії на морозиво не буває, є алергія на його складники

0 1 779

Життя людини з алергією не можна назвати солодким, особливо якщо симптоми захворювання виникають після того, як ви скуштували морозива. Утім, стверджують деякі фахівці, такого діагнозу, як «алергія на морозиво», в сучасній медицині не існує. 

Натомість існує алергія на продукти, що входять до складу холодних ласощів, і в першу чергу — на молоко. А ще точніше — на його білки.

Основні симптоми гіперчутливості до них: 

Непереносимість лактози

Утім, симптоми з боку шлунково-кишкового тракту після вживання морозива можуть свідчити не про алергію на молоко, а про непереносимість лактози. На відміну від алергії, вона зазвичай проходить з віком, і сила її проявів залежить від кількості спожитого продукту.

Ба більше, людям із непереносимістю лактози можна вживати невелику кількість продукту — ту, до якої вони здатні виробити толерантність. 

А от тим, у кого істинна алергія на інгредієнти морозива, такий десерт — зась.

Алергія на інгредієнти холодного смаколика

Адже алергія на морозиво може бути спричинена будь-яким з його наповнювачів. Починаючи від фруктів та горіхів та завершуючи маковими зернами і шоколадом. Деякі з них здатні викликати у людини анафілаксію.

А ще з цим солодким продуктом варто бути обережним тим, хто має алергію на холод

Отже, висновок такий.

Якщо після вживання морозива у вас виникли симптоми, що можуть свідчити про алергічну реакцію, обов`язково проконсультуйтесь з лікарем-алергологом. 

Він проведе діагностику алергії. І найкраще, якщо це буде молекулярний тест ALEX. Адже у його складі – 295 екстрактів та молекул, включаючи різні алергени молока, горіхів, фруктів. 

Відтак саме ALEX2 допоможе точно встановити причину вашої гіперчутливості та з’ясувати, на який компонент морозива відреагувала імунна система. 

А оскільки сьогодні існує безліч видів морозива, ви зможете знайти для себе таке, що не викликатиме алергічних реакцій. Навіть якщо це реакція на молоко. Адже на ринку є і заморожені соки, і безлактозне морозиво.

Тож смакуйте на здоров`я і насолоджуйтесь життям. Та літом. 

Коментарі
Loading...