Про проект

Ви хочете отримувати останню та правдиву інформацію щодо діагностики та профілактики алергії, її проявів та можливих ускладнень? Тоді вам буде корисним наш портал «Все про алергію».

Адже наша мета – точне, комплексне та компетентне інформування всіх зацікавлених з питань виникнення, прогресу, профілактики алергії, новітніх можливостей її діагностики та ефективного лікування, включаючи можливості сучасної алерген-специфічної імунотерапії.

Нам важливий як безперервний професійний розвиток лікарів-алергологів і лікарів інших спеціальностей, так і інформування пацієнтів щодо актуальних питань алергології.

Професійна, активна та мотивована команда фахівців, серед яких не лише лікарі, а й біолог, журналісти та філолог, робить все від них залежне, щоб інформація, подана на цьому сайті, відповідала принципам доказової медицини та містила найновіші медичні відомості.

Кожна стаття, яка з’являється на allergy.org.ua, всебічно обговорюється та перевіряється експертами з алергії.

Ми не пропонуємо вам лікування, але допомагаємо зрозуміти, як вашій хворобі можна зарадити за підтримки фахівців.

І тільки на allergy.org.ua ви знайдете актуальну інформацію про алергени повітря, що оточують нас саме зараз, спричиняючи сезонну алергію. Це — сервіс «Алергопрогноз», який розробляється науковцями на основі щоденного моніторингу рівнів та складу алергенного пилку в атмосфері.

Не хворійте та залишайтеся з нами!

Щиро ваша, команда allergy.org.ua.