Ефективність тесту ALEX2® визнали медики та фармацевти

0 1 442

Молекулярний тест ALEX2 отримав диплом Українського медичного клубу — першого в державі професійного об’єднання лікарів всіх напрямків, провізорів, фармацевтів та інших працівників галузі охорони здоров’я. 

Така відзнака є не просто абсолютно заслуженою, а й цілком закономірною. Адже сьогодні експерти Клубу констатують високий темп зростання алергічних захворювань: від полінозу до бронхіальної астми та навіть анафілактичного шоку

Тож на часі необхідність впровадження в рутинну медичну практику ранньої комплексної діагностики алергенної чутливості «до компонентів». Цей метод передбачає застосування не екстрактів алергенів з натуральної сировини, як відбувається при стандартних тестах, а окремих очищених або отриманих рекомбінантним шляхом алергенних молекул. 

І саме таким методом діагностики є молекулярний тест ALEX2. До нього сьогодні все частіше звертаються не лише алергологи, а й педіатри, сімейні лікарі, оториноларингологи та дерматологи.

Молекулярна діагностика дозволяє якісніше проводити алерген-специфічну імунотерапію. А відтак ефективно сприяє покращенню стану та одужанню пацєінтів із полісенсибілізацією до харчових, респіраторних та тваринних антигенів, з ідіопатичною анафілаксією та перехресними реакціями.

Діагностичний набір ALEX2 містить 295 алергенів (117 екстрактів алергенів і 178 алергенних компонентів) і загальний сироватковий IgE.

На думку експертів Українського медичного клубу, така широка панель, а також надвисока точність та чутливість методики дозволяють лікарю:

  •  сформувати для пацієнта алергологічний паспорт; 
  • визначити причинно значущі алергени для ефективної алерген-специфічної імунотерапії
  • призначити найефективніше лікування;
  • надати рекомендації щодо харчування, способу життя, умов праці та відпочинку пацієнта.

Саме тому Український медичний клуб рекомендує багатокомпонентний тест-аналізатор алергенів (in vitro) ALEX2® МАКРО ЕРЕЙ ДІАГНОСТИКС ГМБх (Австрія) як інноваційний, універсальний, інформативний, зручний інструмент для високоточної та безпечної діагностики алергологічних захворювань.

Коментарі
Loading...