Бузок: запашний алерген

0 2 860

Ще одним родичем маслини і ясена є бузок (Syringa). Він також належить до родини маслинових і тому його пилок теж алергенний.

Відомо більш як  2000 сортів бузку. Відтак, всі ми мали та маємо можливість милуватись його квітами у травні, інколи у червні.

Сирень

Бузок – листопадний чагарник, який може доживати до ста років. Його різнокольорові суцвіття мають сильний та приємний аромат. Але тим, у кого спостерігається алергія на пилок бузку та/або його родичів ясена, маслини, бирючини, ні в якому разі не можна нюхати ці квіти.

Визначити, чи викликає у вас алергію пилок бузку чи інших маслинових, допоможе багатокомпонентний молекулярний тест ALEX2. У його панелі близько 300 алергенних екстрактів та молекул, тобто 99,9 % всіх відомих алергенів.

Ви маєте знати: алергію до пилку можна вилікувати. Для цього застосовується метод алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ). Її ще називають алергенною імунотерапією (АІТ). Після проходження курсу такого лікування недуга зазвичай відступає на багато років, або й назавжди.

Для того, щоб лікування було ефективним, для нього потрібно застосовувати й препарати високої якості. Зокрема, таку мають алергени іспанської компанії Inmunotek, доступні в Україні.

А підібрати оптимальний для вас курс АІТ після відповідної діагностики може лише лікар.

Коментарі
Loading...