Що слід враховувати, купуючи препарат із ферментом ДАО (діаміноксидазою)

0 1 613

Як виявилось, не всі препарати, у складі яких заявлений фермент діаміноксидаза (ДАО), дійсно володіють потрібними ферментними властивостями. Відтак європейські алергологи видали для пацієнтів рекомендації  з правильного підбору засобів, з допомогою яких можна лікувати непереносимість гістаміну.

Отже, згідно з цією інструкцією:

  1. Виробники повинні зазначати всі інгредієнти на етикетці. На етикетці ДАО-препарату як основна складова має бути вказаний фермент діаміноксидаза. Продукт, який стверджує, що володіє ДАО-активністю, повинен містити ДАО серед інгредієнтів.
  2. Етикетка повинна гарантувати «гастростійкість» таблетки або капсули та заявляти про це. Річ у тім, що фермент ДАО чутливий до pH шлунка. Отже, активний інгредієнт ДАО має бути покритий захисним шаром, стійким до шлункового соку. Це забезпечить вивільнення ферменту у дванадцятипалій кишці, де він повинен бути активним для метаболізму гістаміну.
  3. Дефіцит ДАО є порушенням обміну речовин. Тому рекомендується, щоб продукт, призначений для боротьби з розладами та набутими патологіями, був внесений до категорії харчових продуктів спеціального медичного призначення. Адже саме такий рівень європейського визнання гарантує клінічні та наукові докази ефективності продукту. Того, що прості харчові добавки, навпаки, гарантувати не можуть.
  4. Упаковка ДАО-препарату повинна містити докладний опис або посібник користувача. Споживачеві мають бути надані відомості щодо: складу засобу, рекомендованої добової дози, несумісності, побічних ефектів та  інші значущі дані.
  5. На упаковці мають бути зазначені: інформація про харчову цінність продукту, номер партії та термін придатності.

Отже, обираючи фермент ДАО у мережі, не помиліться з вибором. 

 

Коментарі
Loading...