Повторюються хворобливі симптоми? Порадьтеся з лікарем, щоб зробити достовірний тест на алергію

0 1 127

142 млрд євро щороку даремно витрачають країни Євросоюзу на лікування алергії. Бо 45 % європейців з цією недугою спочатку отримують хибний діагноз, лікуються від інших хвороб, а згодом — від алергії, що встигла посилитись.

В України даних щодо фінансових втрат системи охорони здоров’я та окремих громадян немає, проте статистика зростає стрімко — вже сьогодні алергія є третьою за поширеністю серед українців недугою.

І нехтувати нею не можна: занедбана алергія може трансформуватися в бронхіальну астму або раптом викликати анафілактичний шок

Мами малюків до п’яти років звертаються до лікарів з приводу респіраторних, шкірних симптомів або проблем із травленням у дітей — і у 40 % випадків винною виявляється алергічна реакція.

Щоб правильно лікувати, необхідний точний діагноз. І такі можливості українцям вже доступні. Пропонуємо вам самим визначитись, чи варто довіряти інноваційному тесту для молекулярної діагностики ALEX2. 

Генеральний директор компанії-розробника Macro Array Diagnostic (Відень) Крістіан Харванегг докладно розповідає, як працює найбільш повна у світі мультикомпонентна панель алергенів. І як можна отримати гарантовано правильний діагноз, дослідивши лише одну краплю вашої крові .

Коментарі
Loading...