Здавайте тест ALEX тільки в лабораторії, сертифікованій виробником

0 4 874

Будьте уважні!

Сьогодні тест ALEX (тест АЛЕКС) є одним з кращих методів діагностики алергії у світі. Завдяки сучасним технологіям він одночасно визначає 283 показники: рівень загального IgE + специфічний IgE до 122 молекул і 160 екстрактів. Це найбільша панель молекулярних компонентів алергенів і її використання забезпечує повне й одномоментне уявлення стосовно сенсибілізації пацієнта.

Велика популярність ALEX пояснюється не тільки найширшою панеллю алергенів, які до нього входять. ALEX — єдина тестова система з інтегрованою здатністю блокування антитіл CCD, які перебувають на алергені, що дозволяє зменшити кількість хибнопозитивних результатів.

Тест ALEX сертифікований в Україні виробником, який надав повноваження проводити цей тест лише певним лабораторіям.   

З огляду на великий інтерес до тесту ALEX через його високу інформативність, точність та доступність, в Україні почали з’являтися аналізи, які видаються за тест ALEX.

Будьте обережні, щоб не потрапити на підробку!

Зверніть увагу: при здачі тесту ALEX в лабораторії офіційного дистриб’ютора результат виглядає таким чином:

алекс 1

алекс 2

алекс 3

І його можна отримати вже через три дні!

При цьому зразок взятої крові аналізується на місці — в лабораторії в Україні. А фірми, що пропонують вам здати тест ALEX і отримати результат за два тижні, й не приховують, що ваш зразок вивозиться за територію України й аналізується там. Але де гарантія, що через транспортування зразок не буде пошкоджено і це не вплине на достовірність результату?

Крім того, здаючи тест ALEX в Україні, ви гарантовано отримуєте його аналіз на обладнанні, поставленому в країну виробником тесту. При цьому розшифровка результату видається російською або українською мовами.

Це дозволяє лікарю легко інтерпретувати дані, зіставляючи їх з вашої клінічною картиною. Це економить час пацієнта і лікаря. Простота візуалізації результатів і швидкість виконання аналізу дають можливість без зволікань приймати рішення стосовно лікування алергії, дієти та елімінаційних заходів.

Снимок

алекс 4

Оскільки дослідження зразка крові виконується на місці, лабораторії-представники ALEX в Україні відповідають за якість кожного зробленого аналізу.

Чому дотримання умов проведення тесту важливе?

Дотримання умов проведення тесту підвищує його інформативність і специфічність, дозволяє отримати точні дані, виключає хибнонегативний або хибнопозитивний результат.

Пам’ятайте: коли тест транспортується для аналізу за кордон, його результат може бути хибним через порушення правил на етапі підготовки біологічного матеріалу для транспортування, перевезення крові на великі відстані, тривалого зберігання матеріалу.

Таким чином ви віддасте свої гроші, найчастіше, за хибнонегативні результати.

Ми не несемо відповідальності за якість виконання аналізу та інформативність результатів при здачі тесту АЛЕКС в лабораторії, яка не має права проводити його в Україні.

Стандартна ціна тесту в лабораторіях офіційного дистриб’ютора — 5 500 грн (18,6 грн за 1 алерген). Пропозиції з нижчими цінами, які можна зустріти в інтернеті, найімовірніше, є підробкою.

У Києві пройти обстеження ви можете в клініці сімейної та функціональної медицини FxMed по вул. Богдана Хмельницького, будинок 15.

Де можна здати аналіз у вашому місті? Ознайомитися з адресами лабораторій та клінік від офіційного дилера ALEX  можна на сайті: https://macroarraydx.com.ua/

Коментарі
Loading...