Простір доказової алергології

0 1 198

Вебпортал «Все про алергію» вже впродовж двох років розповідає читачам зі всього світу про те, як боротися з алергологічними захворюваннями та профілактувати їх. 

З того часу наш сайт відвідали вже 800 000 користувачів. А у Всесвітній тиждень боротьби з алергією, що триває з 28 червня по 4 липня 2020 року, ми створили новий — освітній — простір доказової алергології. 

Вже не лише для пацієнтів, а й для всіх медичних працівників. Тих, хто прагне вдосконалювати свої знання у царині алергії.

Перший навчальний семінар, присвячений можливостям багатокомпонентної діагностики алергії за допомогою тест-систем  другого покоління АЛЕКС2, відбувся на платформі «Простір доказової алергології» 1 липня. Він познайомить вас із практичними можливостями тесту ALEX2. 

Тут ви знайдете відповіді на питання та дискусію фахівців про те, чому зайвих молекул при діагностиці алергії не буває і чому без пригнічення CCD можна отримати хибнопозитивний результат. А також про практичну необхідність враховувати для правильного встановлення діагнозу широкий спектр алергенів та країну походження пацієнтів. 

Коментарі
Loading...