Ми – разом! Ми переможемо! А загарбникам не радимо потикатися в Україну

0 1 124

Сьогодні війна.

І сайт «Все про алергію» призупиняє роботу. До перемоги

Тепер сайт інформуватиме не лише про алергію, а й про війну. Ми впевнені, що зробили для вас вже багато корисних статей, які допоможуть впоратися із симптомами алергії протягом року. І ви завжди можете їх знайти на allergy.org.ua

А от війну потрібно зупинити. Адже вона не просто вбиває невинних людей. Це відбувається жорстоко і цинічно: російські солдати обстрілюють гуманітарні коридори, створені для виходу мешканців оточених українських міст, масово скидають бомби на житлові квартали, тероризуючи мирне населення. 

Вщент розбомблені Харків та Волноваха. Сильно постраждали Чернігів, Київ та його передмістя. Терористи сучасного дня — а саме так все частіше називають тих російських солдатів, які підкорюються наказам командирів і не гребують скидати бомби на мирні українські міста або вражати їх артилерією, — знищують Суми, Житомир, Миколаїв, Херсон та Маріуполь… Розбомблені понад двох сотень шкіл, чотири десятки лікарень, сотні житлових будинків.

Через недоступність їжі, ліків та води населенню, заблокованому у зруйнованих містах, у них сталася й щодня поглиблюється гуманітарна криза. Від зневоднення у Маріуполі вже померла дитина.

Звісно, російський тероризм не залишиться безкарним та непоміченим. Тисячі людей у всій Україні разом з армією та силовими структурами збирають докази злочинів росіян. Деякі з них, котрі здалися у полон, вже усвідомлюють, що виконують роль не «асвабадітєлєй», а карателів мирного населення. Втім, кількості цих прозрінь ще недостатньо.

А тому ми продовжимо боротьбу. До нашої перемоги

В тому, що вона буде за Україною, сумніву нема. Адже з нами сьогодні — весь світ. Мільйони людей по всій планеті збирають гуманітарну допомогу та перераховують кошти українцям. А ворог стрімко втрачає військовий потенціал. 

Як виявилося, «переможна» російська армія за неповні 2 тижні збройного конфлікту втратила в Україні вбитими та раненими щонайменше третину, або майже 50 тисяч солдат та офіцерів. Купа ворожої техніки на мільярди доларів — літаки, вертольоти, танки, БТРи — стала брухтом або продовжує служити. Але вже українському війську. 

Та й саме воно виросло на всі ті ж майже 50 тисяч людей. За рахунок добровольців та українських легіонерів, які з’їжджаються зі всього світу, щоб боронити українську землю. 

Водночас весь світ відмовляється від співпраці з росією, накладаючи на неї все більші санкції. За їх кількістю раша вже випередила інших антилідерів світу: Північну Корею та Іран.

А тому ми переможемо! І не радимо жодному новому окупанту приходити на нашу землю. Адже шансів поїхати звідси в труні, принісши горе й російській матері та дружині, у нього дуже великі.

Відтак кожен день наближає до нас таку бажану перемогу.

Вже після неї ми швидко відновимо все:  і країну, і турботу про вас, наші дорогі читачі. Повернуться корисне інформування на теми алергії та алергопрогноз.

Головне — залишайтеся живими!

Ну, а поки алергопрогнозу під рукою нема, пам’ятайте: вираженість алергічних симптомів залежить і від психічного стану. Знаємо, він важкий у всіх. І в тих, хто поїхав, і в тих, хто залишився. Втім, не втрачаємо віри та сили духу!

Перемога буде за нами!

Тримаймося! І до нових зустрічей на сайті та в житті!

Коментарі
Loading...