Коронавірус нейтралізується гліцирізиновою кислотою. А містить її «Віусід»

0 771

Перелік препаратів, які використовують, щоб лікувати COVID-19 як у стаціонарах, так і в домашніх умовах, постійно змінюється та розширюється. Створюючи нові ліки, науковці окрім новітніх хімічних сполук звертають увагу й на речовини, які здавна використовують у народній медицині.

Однією з таких речовин є екстракт кореню солодки, корисні властивості якого відомі китайським лікарям вже протягом декількох тисячоліть. Цілющий вплив цієї рослини на людський організм є таким потужним, що у східній медицині їй відведено чільне місце. При тому, що знаменитому кореню женьшеню — лише третє

Чим корисний корінь солодки

Основний та найактивніший компонент кореню солодки — гліциризинова кислота, якій притаманний чітко виражений противірусний ефект. Полягає він в активному пригніченні головної протеази — білка, який синтезує вірус, потрапляючи до людської клітини. 

А головною ця протеаза є тому, що запускає механізм подальшого багаторазового синтезу вірусних часток вже у наших клітинах. Тобто забезпечує розмноження вірусу в людському організмі. 

Саме пригнічення головних протеаз вірусу, як вважають вчені, — це найбільш реальна і перспективна властивість, яку повинні мати, зокрема, антикоронавірусні ліки.

Відтак науковці шукають механізми та молекули, здатні пригнічувати головні протеази SARS-CoV2. Та таким чином запобігати збільшенню кількості вірусних часток в нашому організмі.

І якщо раніше у медицині широко використовувались властивості гліцирізинової кислоти пригнічувати різні штами грипу, вірусу простого (Herpes simplex) та оперізувального герпесів (Varicella zoster), вірусу папіломи людини (Human papillomavirus) та цитомегаловірусу (Cytomegalovirus), то тепер їх активно тестують і для нового коронавірусу.

Як нещодавно з`ясували науковці, водний екстракт кореню солодки таки активно працює і проти SARS-CoV-2. В ході експерименту внаслідок впливу гліциризинової кислоти рівень РНК коронавірусу у клітині суттєво знизився.

І, хоча дослідження антиковідних властивостей кореню солодки тривають, науковці вже сьогодні наголошують: ця речовина завдяки потужній противірусній та протизапальній активності є чудовим кандидатом для створення на її основі ефективних та безпечних ліків проти COVID-19.

А поки закордонні дослідники перебувають у подальшому пошуку, українці вже можуть захистити організм від впливу різноманітних корона- та інших вірусів. Адже на вітчизняному фармацевтичному ринку з`явився «Віусід»

«Віусід» — потужний БАД

Ця біологічно активна добавка вже не перший рік успішно застосовується у комплексній терапії вірусних гепатитів, герпесу, цитомегаловірусу, грипу. А з цього року — ще й для того, щоб лікувати COVID-19.

Основою та головною дієвою речовиною «Віусіду» є вже згадувана вище гліциризинова кислота. Окрім неї до складу препарату входять аскорбінова (вітамін С), яблучна, лимонна та фолієва кислоти, аргінін та цинк, які пройшли електрохімічну активацію.

Крім того, «Віусід» містить цинк. Він теж сприяє активній роботі імунної системи, а також, разом із вітамінами, покращує стан шкіри та волосся.

Завдяки такому поєднанню активних компонентів терапевтична дія складових «Віусіду» підсилилася у декілька разів. Як наслідок, вживання цього препарату значною мірою гальмує синтез у нашому організмі цитокінів – молекул, різке збільшення кількості яких (так званий цитокіновий шторм) є однією з причин важкого перебігу COVID-19. 

Ще однією з переваг «Віусіду» є те, що застосовувати його з лікувальною та профілактичною метою можна навіть дітям. Але перш ніж почати приймання добавки, обов`язково проконсультуйтеся з лікарем.

 

Коментарі
Loading...