Виробник «Оралтека» та «Алксоїда» отримав національну премію за інновації

0 1 360

Лауреатом іспанської «Національної премії за інновацію 2019» стала компанія Inmunotek. Ця премія Міністерства науки та інновації Іспанії відзначає людей та організації, які зробили інновації невіддільною складовою професійної стратегії та зростання свого бізнесу.

В Україні «Інмунотек» став добре відомим та відмінно зарекомендував себе завдяки препаратам «Уромун» та «Бактек», які сприяють підвищенню місцевого та загального імунітету. А також алергенам власного виробництва для підшкірних прік-тестів.

Ще одна група сучасних стандартизованих препаратів «Інмунотек», які також доступні в Україні, дозволяють пацієнтам отримувати ефективну алерген-специфічну імунотерапію (АСІТ). До цієї групи входять підшкірні алергени Alxoid та сублінгвальні Oraltek.

— Компанія Inmunotek займається розробкою та виробництвом вакцин понад 25 років. За цей час алергени для імунотерапії цього виробника продемонстрували свою безпечність та ефективність. Саме Inmunotek дав українцям можливість користуватися європейськими інноваціями в алергології, — зазначає директор компанії «Дансон Фарма» Сергій Юр’єв. Він є офіційним представником «Інмунотек» в Україні.

Коментарі
Loading...