Як допомогти організму захиститись від вірусів та бактерій

0 1 312

Одним зі шляхів потрапляння небезпечних мікроорганізмів та алергенів всередину людського організму є ротова порожнина. Тож не випадково природа перетворила її слизову оболонку на справжню лінію захисту: вона першою має зупиняти захворювання, викликані вірусами, бактеріями та алергенними білками. 

При цьому важливе значення у регуляції імунних реакцій мають епітеліальні клітини слизової оболонки рота. Вони можуть водночас і діяти як початкові датчики небезпеки, і відігравати вирішальну роль у визначенні імунних реакцій на патогенні мікроорганізми або алергени.

Ще одна функція епітеліальних клітин слизової оболонки — пригнічення побічної імунної реакції клітин, яка може виникнути під час знешкодження небезпечних вірусів чи бактерій, а отже, знизити здатність організму опиратися ним.

Навіть більше: для осіб зі зниженою функцією імунної системи є звичайними рецидивуючі інфекції дихальних шляхів. Крім того, антибіотики, які застосовуються для їх лікування, дуже швидко викликають звикання бактерій та їхню нечутливість до антибактеріальних препаратів.

Що допоможе стимулювати імунітет

Уникнути формування резистентності бактерій і підвищити імунітет, щоб він допомагав знешкоджувати небезпечні мікроорганізми, може «Бактек». Це сублінгвальна мукозальна вакцина, яка має форму спрею та діє якраз на слизовій оболонці ротової порожнини.

Ефект «Бактеку» доведений науковими дослідженнями: препарат показав ефективність в лікуванні і рецидивуючих інфекцій дихальних шляхів, і тонзиліту. На фоні його застосування люди із хронічними рецидивуючими ангінами змогли обійтись без видалення мигдалин.

Крім того, була доведена ефективність препарату і для стимуляції імунітету кишечника.

Адже під впливом «Бактеку» відбувається активізація різних ланцюгів імунної системи та її стимуляція не лише у ротовій порожнині, а й у шлунково-кишковому тракті. Окрім того, підвищується синтез захисних IgA на слизовій оболонці рота. 

При цьому завдяки нормалізації імунної відповіді з боку епітеліальних клітин знижується ризик виникнення надмірної реакції імунної системи на бактерії та віруси.

Це є особливо актуальним для тих, хто страждає на алергічні захворювання. Адже в основі алергічних реакцій, як відомо, лежить саме гіперчутливість організму до зовнішніх факторів.

Завдяки ж «Бактеку» реакція імунітету, який розпізнає бактерії та віруси як алергени, пригнічується. Тобто імунна система правильно реагує на них — як на інфекцію, а не як на алерген. 

Тому відповідь організму на небезпеку з боку вірусів та бактерій є адекватною та такою, що сприяє скорішому та повноцінному одужанню.

Визначити, чи потрібен вам препарат «Бактек», а також підібрати спосіб його застосування та дозу може лише лікар. Тож не зволікайте зі зверненням по допомогу. Особливо у дні, коли захворювання, викликані вірусами та бактеріями, особливо активно поширюються.

Коментарі
Loading...