Вопрос / ответ

Доброго дня! Наявність специфічних імуноглобулінів Е до амброзії (позитивний тест Алекс) може говорити про наявність алергії або про наявність сенсибілізації (знайомство організму з алергенами). Рекомендуємо проконсультуватися с лікарем-алергологом. Частіше алергія на амброзію проявляється у вигляді нежиттю, свербіжем очей, сльозотечою наприкінці літа, рідше висипом. З приводу лікування алергії на амброзію ми можемо рекомендувати курс алерген-специфічної імунотерапії. Препарати для АСІТ підбирає лікар-алерголог після огляду пацієнта. Саме цей метод лікує причину алергії, а не тільки впливає на її симптоми.
Доброго дня! Нажаль ми не маємо достатньо клінічних даних аби давати точні рекомендації. Якщо в дитини при контакті з даними алергенами (пилком дерев, трав, пилом, домашніми тваринами є симптоми алергії, а саме нежить, сльозотеча, кашель, свербіж у носі та очах то звичайно необхідно розглядати АСІТ, як головне лікування причини алергії. Щодо препаратів для проходження АСІТ наразі в Україні є зареєстрованими препарати іспанської компанії Inmunotek (Інмунотек) Оралтек – спрей під язик та Алксоїд підшкірні уколи. Дані препараті мають високу ефективність та гарний профіль безпеки. Алергени для виробництва даних препаратів проходять спеціальну обробку. Таким чином можна досягти гарного ефекту вже на першому році лікування без будь-яких побічних дій. В Україні ми маємо великий досвід застосування саме цих препаратів. Якщо після консультації алерголога у Вас залишилися запитання щодо АСІТ – рекомендуємо звернутися на повторну консультацію або отримати альтернативну консультацію іншого спеціаліста алерголога.
Доброго дня! Якщо за допомогою базової панелі на 25 алергенів, з’ясувати причину даного стану не вдалося, ми рекомендуємо записатися на консультацію до лікаря-алерголога та пройти шкірний прик-тест або тест АЛЕКС2, а за необхідністю і ці 2 алергообстеження разом. Вони допоможуть підтвердити чи виключити алергічну природу Ваших симптомів. Також рекомендуємо звернутися до лор-лікаря. Можливо дані симптоми (чхання та нежить) є проявом неалергічного нежиттю, або так званого локального алергічного риніту, при якому є симптоми але при проведенні алергообстеження не можна встановити причинний алерген.
Добрий день! Для коректного підбору лікування радимо звернутися до дитячого лікаря-алерголога. Якщо дитина при контакті з даними алергенами має симптоми алергії – то звичайно необхідно розглянути лікування курсом АСІТ. Наразі ми немає даних щодо ефективності та безпеки препарату Roxall. В Україні єдиними зареєстрованими препаратами іноземного виробництва для проведення АСІТ є алергени компанії Inmunotek (Інмунотек) Оралтек – спрей під язик та Алксоїд підшкірні уколи, а також алергени Лофарма. Вони мають достатню доказову базу щодо ефективності та безпеки та використовуються для лікування у більш ніж 50 країнах світу. Тільки зареєстровані препарати можуть доставлятися в країну з дотримання всіх правил холодового ланцюга, що необхідно для того аби препарат був придатний для використання. Без дотримання всіх правил транспортування алергенів вони можуть не дати бажаного ефекту для лікування алергії. Більш того, після некоректного транспортування ми не можемо бути впевненими про безпечність застосування такого препарату.
Доброго дня! Для того, щоб давати рекомендації необхідно розглянути на які саме білки за даними тесту АЛЕКС у Вашої дитини алергія. І від цього вже формувати рекомендації щодо способу життя. Також необхідно підібрати адекватне лікування кропив'янки. Вона може бути пов'язана не тільки з харчовою алергією, але і внаслідок дії холоду або тепла як у вашому випадку. Кращим способом лікування кропив’янки – є уникання тригерних факторів (харчових продуктів, тепла, холоду), але часто це є неможливим. Для підбору ефективного лікування рекомендую Вам звернутися до лікаря-алерголога. Якщо в дитини є прояви цілорічного алергічного риніту та сенсибілізація до кліщів домашнього пилу – препарат Оралтек є обґрунтованим терапевтичним вибором.
Добрий день! Атопічний дерматит ніколи не проявляється на ступнях. Для того, щоб давати рекомендації необхідно провести огляд дитини і бачити характер висипу. Рекомендуємо звернеться на консультацію до алерголога і дерматолога.
Доброго дня! Приймати антигістамінні препарати рекомендовано не тривалими курсами 14-28 днів. Почніть з консультації алерголога. Для початку необхідно визначити на що алергія, пройти шкірний прик-тест та тест ALEX2, а потім розробити план лікування. На сьогодні ми маємо дієвий метод лікування причини алергії, а саме алерген-специфічну імунотерапію, що допомагає позбавити симптомів алергії на довгі роки або й назавжди. Препарати підбирає лікар-алерголог після обстеження.
Добрий день! Всі постільні приналежності повинні бути виготовлені з гіпоалергенного матеріалу, синтетичний наповнювач. Постільна білизна - бавовна. Також рекомендуємо використовувати захисні чохли для матраца і подушки Allergika. Та періодично оброблювати постільні речі Спреєм для знищення пилового кліща Кліщ домашнього пилу Стоп Allergika.
Добрий день! Обидва тести добре себе зарекомендували в клінічній практиці. Але ми маємо деякі переваги тесту Алекс2 - це 295 алергенів в одному аналізі, вартість його набагато менше ніж Айзек, а також важливо, що технології тесту Алекс2 дозволяють виключити отримання псевдопозитивного аналізу.
Доброго дня! Так може проявлятися алергія на пилок. Рекомендуємо Вам звернутися до лікаря-алерголога та провести обстеження. Можливо печіння в роті пов'язане з алергією на пилок. Адже люди, що мають сезонну алергію можуть і мати алергію у вигляді свербежу у роті при вживанні свіжих овочів чи фруктів. Для того аби визначити такий вид алергії ми рекомендуємо пройти тест Алекс2.
Доброго дня! Алерген-специфічна терапія сьогодні є дієвим методом лікування алергії. Страхова компанія часто не покриває лікування алергічних захворювань тривалим курсом. Також страхова компанія не покриває препарати, що не зареєстровані в Україні так, як не може бути гарантовано, що цей препарат було ввезено до країни з урахуванням усіх вимог транспортування. Препарати для АСІТ повинні транспортуватися з дотриманням умов холодового ланцюга. В інакшому випадку такий препарат не буде мати терапевтичного ефекту, тобто буде неефективним. Таким чином, лікар-алерголог бере повну відповідальність за призначення такого препарату на себе. Препарати для АСІТ, що зареєстровані в Україні, та можуть частково або повністю покриватися страховою компанією - є алергени компанії Inmunotek – Оралтек та Алксоїд, та алергени компанії Лофарма.
Доброго дня! Для проходження курсу АСІТ Ви можете звернутися до лікаря алерголога в Клініку сімейної та функціональної медицини FxMed +38 (044) 334 51 03 +38 (097) 090 13 03 +38 (095) 090 13 03 +38 (093) 090 13 03 КИЇВ, УЛ. Б. ХМЕЛЬНИЦКОГО, 15 https://fxmed.com.ua/ Також Ви можете звернутися в Медичний Центр VITAE Київ, бульвар Володимира Висоцького, 8.